Lag

A-lag herrer
Jonny Hanssen

Jonny Hanssen

Hovedtrener

Telefon: 951 66 884
E-post: jonnyhanssen@hotmail.com

Morten Nyland

Morten Nyland

Lagleder

Telefon: 982 88 944
E-post: 
morten.nyland@forsvarsbygg.no

Knut Olav Pettersen

Knut Olav Pettersen

Assistenttrener

Telefon: 952 59 662
E-post: knut.olav.pettersen@monter.no

Rune Solhaug

Rune Solhaug

Hovedlagleder

Telefon: 930 43 564
E-post: Rune.solhaug@tools.no

Tabell:

https://www.fotball.no/fotballdata/turnering/tabell/?fiksId=164193

 

Terminliste:

Dato Dag Tid Hjemmelag Resultat Bortelag Bane Turnering
23.03.2019 Lørdag 16:00 Gjøvik-Lyn

 –

Løten Gjøvik stadion Kvalifisering NM
27.04.2019 Lørdag 15:00 Løten

Kolbu/KK Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
03.05.2019 Fredag 20:00 Løten

Reinsvoll Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
08.05.2019 Onsdag 19:30 Sander IL

Løten Sandermoen gress 4. div Menn avd 01
16.05.2019 Torsdag 19:00 Løten

Ridabu Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
24.05.2019 Fredag 20:00 Løten

Eidskog Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
02.06.2019 Søndag 15:00 Brumunddal 2

Løten SH-banen, Kunstgress 4. div Menn avd 01
07.06.2019 Fredag 20:00 Løten

Toten Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
18.06.2019 Tirsdag 20:00 MBK Domkirkeodden

Løten Børstad Kunstgress 4. div Menn avd 01
22.06.2019 Lørdag 15:00 Løten

Flisa Fotball Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
27.06.2019 Torsdag 20:00 Løten

Furnes Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
06.07.2019 Lørdag 15:00 Gran

Løten Sparebank1banen 4. div Menn avd 01
03.08.2019 Lørdag 15:00 Kolbu/KK

Løten Kolbu ipl 4. div Menn avd 01
10.08.2019 Lørdag 15:00 Reinsvoll

Løten Reinsvoll ipk 4. div Menn avd 01
14.08.2019 Onsdag 20:00 Løten

Sander IL Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
23.08.2019 Fredag 20:00 Ridabu

Løten Black River Park kunstgress 4. div Menn avd 01
31.08.2019 Lørdag 15:00 Eidskog

Løten Magnor gress 4. div Menn avd 01
08.09.2019 Søndag 15:00 Løten

Brumunddal 2 Løten stadion 4. div Menn avd 01
13.09.2019 Fredag 19:30 Toten

Løten Østre Toten kunstgressbane 4. div Menn avd 01
19.09.2019 Torsdag 20:00 Løten

MBK Domkirkeodden Løten kunstgress 4. div Menn avd 01
28.09.2019 Lørdag 15:00 Flisa Fotball

Løten SolørRadioen Arena 4. div Menn avd 01
03.10.2019 Torsdag 19:30 Furnes

Løten Gaalaasbana 1 4. div Menn avd 01
13.10.2019 Søndag 15:00 Løten

Gran Løten kunstgress 4. div Menn avd 01

Placeholder